Відгук


У школі психології “Ларус” я нещодавно пройшла навчання за першим модулем курсу “Психосоматика”. Дуже хочеться поділитися своїми враженнями))
Я давно цікавлюся психологією, читаю багато спеціалізованої літератури, проходила психологічні тренінги, але відчувала, що одержую розрізнені та поверхневі знання, які хотілося впорядкувати та заглибитись у ті, що мені найцікавіші. Тому я цілеспрямовано шукала навчальний заклад, у якому дають ємні та актуальні знання з психології та навчають їх застосуванню на практиці. З кількох навчальних закладів, до яких я зверталася з питаннями, я обрала Школу Ларус. Вона сподобалася мені  одразу за декількома параметрами:
– багато курсів з психології різної спрямованості;
– кожен курс веде окремий викладач (або навіть кілька викладачів, які є практикуючими фахівцями саме у цьому напрямі;
– можливість навчатися віддалено (в онлайн-форматі);
– можливість ознайомитися з програмою курсу та одразу отримати уявлення, наскільки вона відповідає моїм запитам;
– можливість отримати інформацію про викладача курсу (для цього можна познайомитись з ним перед початком навчання).
Я поспілкувалася з менеджером Анною, яка докладно відповіла на всі мої запитання та допомогла скласти план навчання (я збиралася пройти не один курс, тому розповіла їй, що саме мене цікавить, і Анна підказала, як краще проходити курси).
Після спілкування з Анною у мене не залишилося сумнівів у тому, що навчатимуся я саме тут. Тому першою хочу подякувати саме їй за чуйність та щиру зацікавленість у клієнті, за допомогу та подальшу підтримку під час навчання.
Мені дуже сподобалося, як у школі організовано онлайн-формат навчання: скайпом я зв’язувалася з аудиторією, де проходило заняття, могла не тільки слухати викладача, а й бачити інших студентів курсу, спілкуватися та взаємодіяти з ними. Ми разом застосовували техніки та обговорювали їх.
Викладач курсу Ірина Астаф’єва дуже легко підносить матеріал, її пояснення завжди зрозумілі, а практичні заняття дуже вразили мене своєю результативністю. Приємно те, що я не лише здобую знання, а й одразу ж на практиці опрацьовую свої проблеми. Можна сказати, що сама проходжу терапію у висококласного психолога.
На курс психосоматики я пішла саме тому, що знала про свою схильність до психосоматичних захворювань. Моїх книжкових знань було достатньо, щоб це зрозуміти, але я абсолютно не знала, що робити з цим розумінням, як усунути виявлені проблеми. Мені хотілося навчитися самостійно впоратися з ними. І на заняттях я отримала відповіді на свої запитання: Ірина нам давала техніки, за допомогою яких виходило «докопатися до кореня» проблеми та знайти вихід із неї.
Дуже рада, що знайшла цю школу! Я отримала перші результати роботи з власними запитами, познайомилася з різними техніками, з яких особливо сподобалися символдрама, робота з метафоричними асоціативними картами (МАК) та арт-терапія.
Хочу подякувати Ірині за її глибокі знання в темі та вміння подавати інформацію доступною мовою та в цікавій практичній формі. Думаю, її заняття будуть корисні і людям, які бажають самостійно вирішувати проблеми зі своїм здоров’ям, і лікарям, які розуміють, що лікувати потрібно не симптоми, а причину захворювання (до речі, у нашій групі була студентка – лікар-практик).
З нетерпінням чекаю наступного модуля навчання (всього їх сім)! А поки що проходжу курс практичної психології, про який мені теж є що розповісти. Після закінчення обов’язково поділюся враженнями)))

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Наталія Афанасьєва