Відгук


Давно хотіла пройти курс навчання у школі психології “Ларус”. Щоб відновити давно отримані знання (за плечима вищу педагогічну освіту), а також почерпнути нові. Вибір упав на основу – курс “Практична психологія” у чудового викладача Світлани Правдіної. Скільки вже сказано про те, що в житті все відбувається недаремно… І те, що мені випала удача навчатися в цій школі, у цього викладача, і в цій групі тому підтвердження.

Чотири місяці навчання пролетіли як одну мить. І під час навчального процесу були отримані не лише безцінні знання, навички, переосмислення, інсайти, а й заряд світлої енергії, бажання рухатися вперед, глибше дізнаватися про себе та інших, допомагати тим, хто про це просить, розуміти і приймати людей у ​​всіх їхніх проявах. За ці чотири місяці накопичено стільки матеріалу, що не вміщується у двох товстінних папках, а ще – багато в електронному вигляді, того, що тільки належить обробити… Було опрацьовано багато цікавих технік, які вже застосовувалися на практиці і які стануть у нагоді надалі. За час курсу для себе зрозуміла, які з напрямків психології особисто для мене найцікавіші та їх хотілося б вивчати глибше.

Хотілося б порекомендувати цей курс тим, хто хоче краще розбиратися в собі та в інших, покращити якість життя, досягти гармонії та балансу. Хотілося б подякувати викладачеві Світлані Правдіній за її працю, за частинку душі, вкладену в кожне заняття, за найцінніші знання. А також все керівництво школи “Ларус” за якісно та скрупульозно організований навчальний процес, за приємну, теплу, комфортну атмосферу.

Викладач:

Світлана Правдіна

Автор:

Наталія Лавриненко