Відгук


Проходила навчання у школі психології LARUS на курсі «Практична психологія». Ці 4 місяці пролетіли як один день, хоча зміни я відчуваю в собі колосальні. Нещодавно я відчула потребу розширити свої знання, заглибитися і реалізувати себе в галузі психології. На даний курс я записалася за рекомендацією подруги, яка також проходила навчання в цій школі і дуже приємно відгукувалася і про викладачів, і про структуру та наповненість навчальної програми.

Кожне заняття поступово наповнювало і розкривало моє розуміння у тому, чим займається практичний психолог і як вибудовується терапевтична діяльність. Було кілька відкриттів, пов’язаних з психосоматичними проявами в моєму житті, досить глибоких і тому, що вимагають подальшого опрацювання. Інструменти з емоційно-образної та тілесно-орієнтованої терапії, отримані на курсі, мені безперечно допоможуть у цьому питанні. Тепер у мене є робочі техніки та теоретична база для кваліфікованої допомоги клієнтам у питаннях роботи з травматичним минулим, самооцінкою, стосунками, різними видами стресів, страхами, пошуком свого призначення, фінансами.

Я рекомендую цей курс усім, хто хоче здобути нову професію, і тим, хто хоче розібратися в собі та залишити у своєму арсеналі техніки для самостійної роботи. Я познайомилася з приголомшливими хлопцями, що мотивують до саморозвитку та пошуку нових смислів. Кожен із них безсумнівно фахівець високого класу. Особливу подяку хочу висловити моєму Вчителю – Олені Плужник, яка з особливою мудрістю та властивою їй м’якістю вела нас стежками практичної психології та наповнювала знаннями, принагідно звільняючи від блоків та проблемних моментів. Школа психології LARUS назавжди у моєму серці!

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Олена Михаліна