Відгук


Я пройшла курс “Практична психологія” у форматі очної групи. Психологія захоплювала з дитинства, і лише дорослішаючи, я зрозуміла, що життя спрямовує на цей шлях. Знань протягом життя було зібрано багато, але від цього в голові була плутанина, хотілося їх вибудувати в структуру, зайве прибрати, потрібне побачити та посилити.

Незважаючи на те, що я регулярно проробляю свої питання з психологами, у процесі проходження курсу на практичних заняттях приходили усвідомлення, де ще сидить блок, де потрібно заглибитися, на щастя, технік для опрацювання на курсі дають багато і літературу, яка допоможе з різними питаннями. теж. Зменшився страх що не зможу і я почала сміливіше практикувати, відразу пішли запити від охочих і я зрозуміла що все-таки хочу працювати психологом (а до цього мучили сумніви), і в яких напрямах психології тепер хочу отримати глибші знання, що буде моїми “інструментами” у роботі та з якими запитами, в яких темах я можу і хочу працювати з людьми.

Я рекомендую курс тим, хто хоче працювати в галузі психології, але сумнівається у своїх силах; тим, хто хоче розширити своє мислення, хто любить розвиватися і тим, хто хоче розібратися: психологія це наука або чергова “локшина” для навіюваних.

Дякую творцям школи “Ларус” за можливість отримати необхідні знання у доступній та зрозумілій формі та за затишну атмосферу у самій школі. І особливу подяку я шлю викладачеві з величезною Душею та відкритим серцем-Світланою Правдиною. Дякуємо Вам за знання та розкриття здібностей кожного учня у групі.

Викладач:

Світлана Правдіна

Автор:

Олена Нерезенко