Відгук


Пройшла курс «Практична Психологія» з листопада 2019 по березень 2020. Сприятливим фактором для проходження навчального курсу було бажання зрозуміти себе, своє оточення та навчитися сприймати життя у позитивному ключі. У процесі навчання зрозуміла, що наші думки прямо пов’язані з нашим світовідчуттям! Бути щасливим, успішним, здоровим – це виключно НАШ вибір та допомогти чи завадити нам у цьому можемо тільки ми самі!

Після курсу виникло дуже сильне бажання допомагати іншим людям, жити в гармонії із собою! Я б порадила проходження цього курсу всім тим, хто може і хоче брати відповідальність за своє щастя в свої руки! Обмежень за віком, статтю, соціальним статусом -НІ! Ми всі гідні! Хочу подякувати всій команді «Школи ЛАРУС», за ту атмосферу, яка у вас присутня. За ту кількість літератури якої підкріплюється кожне заняття. Кожен учень відчуває вашу турботу та увагу, ви завжди поруч!

Особлива подяка нашому викладачеві Прокопенко Анні, вся інформація давалася у зрозумілій формі, на всі наші запитання ми завжди отримували відповіді, це професіонал, який зміг нашу групу (дуже різних за характером та темпераментом) зібрати в єдиний та дружний колектив. Ми завжди могли звернутися зі своїми проблемами та Аня завжди знаходила час для кожного!

Для себе я пройшла не просто 32 навчальні заняття, а ще й 32 прийоми психолога, 32 позитивних та приємних зустрічей! Дякую вам усім велике! Ви робите наше життя кращим! Процвітання! Сподіваюся вибрати для себе та відвідати та інші ваші курси!

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Олена Омельник