Відгук


Минулого тижня я закінчила курс «Практична психологія» у форматі очної групи. Працюючи з клієнтами в іншій сфері життя (відмінної від психології), вже маючи свій досвід та навички у вибудовуванні психологічних відносин, записалася на Курс, щоб продіагностувати, доповнити, скоригувати та узагальнити свої знання, а також здобути впевненість у новій для себе професії – психолога , психотерапевт.

У процесі навчання я отримала структуровані знання про роботу механізмів психологічного захисту, що дозволило мені краще розуміти свою поведінку, своїх близьких та інших людей (усвідомити причини образи, роздратування, стресу, відсутність радості життя тощо). Особливо для мене було важливо отримати додаткові знання про розвиток Особи. Вже в процесі навчання переглянула деякі свої життєві настанови, скоригувала дії, що дозволило налагодити стосунки з близькими людьми, позбулася ілюзій та помилок.

Порекомендувала б курс молодим парам, насамперед тим, хто планує народження дітей, будь-якій людині, яка хоче сама нести відповідальність за своє життя. На завершення хотіла б подякувати Євгену Хавренко, за глибину та філософію Курсу. За вміння донести до свідомості студентів складні як наукові, так і філософські поняття про Життя та Особистість. Подяка Віталію Долженку за технічну оснащеність та організацію занять. Дякую! 🙂

Викладач:

Євген Хавренко

Автор:

Олена Ус