Відгук


Отримавши диплом практичного психолога, я замислилася: а де ще повчитися? Розуміючи, що для роботи мені чогось не вистачає, почала пошуки в часі. Арт-терапія приваблювала давно. Дуже вже манила і тому, знайшовши інформацію про курс в Школі Ларус, відразу вирішила – йду! “Навіщо тебе це? – гриз черв’ячок сумніву. – Ти і малювати не вмієш … і час витрачати будеш …” Мені це точно потрібно! Для себе (поганяють своїх улюблених тарганчиків, дав їм у лапки засоби для творчості); для роботи (психолог у школі зі знаннями технік арт-терапії 100% буде кимось на зразок чарівника); для світу (допомагаючи іншим пізнавати себе, ми ростемо і розвиваємося разом, роблячи світ кращим і гармонійнішим) І ось моя мрія здійснилася: курс пройдено, сертифікат отримано. Що він дав мені?

✅ нові знання, які розширили мої уявлення про таємничий світ психології.
✅ нові навички, що дозволяють крутіше та професійніше.
✅ нові знайомства і це по-справжньому круто
✅ підвищення своєї самоцінності (а це дорогого коштує, маю я вам сказати!).

І тепер мій черв’ячок сумніву лялькнувся, готуючись зовсім скоро стати прекрасним метеликом, що вірить у себе, свої сили та мрії.

Я вдячна тим, хто працює в школі, за затишок, комфорт, теплу сімейну обстановку, дрібні приємності у вигляді цукерок на столі та чаю у чашці, своєчасну та якісну подачу важливої ​​інформації… Окрема подяка нашому викладачеві Олені Плужник за віру в нас, за щирість та щедрість, за професіоналізм та натхнення. Саме тому я без сумніву і абсолютно щиро рекомендую школу Ларус усім, хто хоче пізнати себе, здобути нові знання та знайти справжніх Вчителів, які, немов зірочки, вкажуть вам ваш шлях до мрії! З повагою Ольга Кобзар

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Ольга Кобзар