Відгук


Нещодавно я закінчила курс “Практична психологія” у викладача Вікторії Самусенко.
Почну з того, що на курс я пішла не випадково – у житті настав момент, коли потрібно було “просвітлити” мозок, “покопатися” в собі, розкрити проблеми, які давно замовчувала та заперечувала їхню наявність.
Але вони є, і кожне із 30 занять розкривало проблему за проблемою. Як нам на першому занятті сказала Вікторія: “Після цього курсу ви вже не будете колишніми”. Це дійсно так.
Спочатку мені важко було “зійтися характером” і з викладачем, і з групою, але мені потрібен був час, щоб звикнути, придивитися і зрозуміти, що це за люди переді мною. Що тут скажеш – флегматик по-іншому не може)))
Ті люди, які спочатку здавались мені чужими, викликали паніку та страх, до останнього заняття стали добрими приятелями, з якими я перебувала на одній хвилі.
Багато нових знань, умінь та навичок, різні практики та медитації, занурення у свій внутрішній світ та пізнання себе – я отримала все, чого хотіла від курсу.

Психологом я не стану)))) Але мені дуже знадобляться отримані вміння та навички у роботі з моїми клієнтами та у щоденному спілкуванні з людьми.

Я хочу подякувати чудовому викладачу і просто гарній людині Вікторії Самусенко за можливість зрозуміти себе, за підтримку та вміння не просто слухати, а чути своїх студентів. Я рада, що потрапила до цього викладача.

Дякую школу психології “Ларус” за дуже тепле, дружнє ставлення до своїх студентів! Щовівторка і четвер я з великим задоволенням пурхала на заняття, як до себе додому.
Успіхів вам у вашій праці! Ви величезні молодці!

Викладач:

Вікторія Самусенко

Автор:

Ольга Хунко