Відгук


Щойно закінчила курс “Практична Психологія” у форматі Мейлінг. Зі стажем педагога вирішила глибше вникнути в широкий світ психології з бажанням перекваліфікації. Серед всіх запропонованих в інтернеті варіантів навчання найбільшої довіри викликала саме ця школа- “LARUS” – своєю структурованістю напрямків, набором тем за кожним напрямком, поєднанням теорії з практикою, зручними форматами навчання, спеціалістами. Говорити можна багато – варіант Мейлінг зі старту сподобався. І ніякого розчарування- очікуване збіглося з реальним! Такий формат це дуже зручна форма, самостійно вибираєш час для опрацювання певного об’єму.

В програмі курсу передбачено ознайомлення з багатьма класичними та сучасними напрямами психологічної роботи, індивідуальною та груповою формами. Кожен для себе може відчути, що йому ближче для подальшого професійного розвитку саме в цій сфері. Навчання від початку орієнтоване на практику. Якщо є бажання в подальшому практикувати – тут отримала всі основи для цього. Якщо нема такого бажання – завдання наводять на роботу зі собою. Це все стимулює нарешті зайнятись своїм світом та навести в ньому порядок. Після курсу також розширюється бачення поведінки інших людей, підхід до них міняється. Для себе зрозуміла, чому інколи маю неадекватні до ситуації почуття чи емоції, розібралась з мотивами поведінки свого чоловіка, дітей, це знімає напругу в собі і в сім’ї. Всіх, хто заплутався у власних лабіринтах, або не має порозуміння з близькими – тут я би в обов’язковому порядку записувала на цей курс.

Ще одним важливим фактором у навчанні було стимулювання саморозвитку. Олександра Руденко, мій безпосередній викладач, склала заняття таким чином, що після опрацювання основних тем, з’являлось бажання розширювати свою обізнаність в цьому напрямку. Рекомендувалась до різних тем гідна література: книги, публікації. Отже, в школі психології не просто добрав нові знання чи навички- тут ніби відкрив у собі ще один орган чуття, який тебе робить у всіх сферах життя мудрішим. Якби мене спитали, кому порекомендувала би цей курс – чесно скажу-всім! Наскільки простіше би люди почувались і взаємодіяли.

Цей курс – чудовий старт для бажаючих бути професійними психологами. Вдячність Олександрі Руденко за супровід, підказки, коментарі, менеджеру Анні Новіцькій за доброзичливість, конкретність і простоту в спілкуванні при організації роботи, всім, хто приймав замовлення. Школа LARUS – професійна, відповідальна, приємна команда! Із задоволенням рекомендую!!!

Викладач:

Олександра Руденко

Автор:

Оля Кучерява