Відгук


Я дуже щаслива, що пройшла своєчасно навчання у цій школі, ще й у такий не простий для нас усіх час. Відправилась на навчання з метою підвищення кваліфікації, а виявилось, що мені цей курс потрібен був для мене особисто. На курсі я проробила багато своїх питань, над якими раніше не роздумовувалась. Я стала краще, у особистісному понятті, покращила свій емоційний стан, змінила своє відношення до життя. Як психолог буду обов’язково застосовувати практичні техніки, які ми вивчали та різні методики ( а їх на курсі було дуже багато).

Окремо хочу виділити викладача Анну Прокопенко, яка дуже сумлінно виконувала свою роботу, ділилась своїм досвідом, різними випадками які зустрічались у її особистій практиці, неймовірно доступна й легка подача матеріалу, конкретно – без води. Навчання підкріплювалося із методичним матеріалом, є можливість зберегти усі джерела інформації.

Учнівська група була сформована людьми абсолютно різними, проте нам вдалося знайти спільну мову. Дуже приємно, що доля звела мене із цими неймовірними й особливими людьми. Ми мали змогу ділитись усіма емоціями, переживаннями і станами, мали змогу дискутувати. Слугували підтримкою одне одному, наче маленька сім’я. Буду сумувати за нашими цікавими заняттями.

Ще раз хочу подякувати школі Ларус за організовану роботу та власне начальну програму, викладачці нашій . Дякую їй за терпіння, старанність і віддачу. Щиро надіюся, що школа зможе відновити роботу у м. Харків, і там зможе зібрати своїх випускників. Я б із задоволенням приїхала. Бажаю щиро від душі усім успіху та миру!

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Паламарчук Марина