Відгук


Цікавлюсь психологією давно. Ходила на різні курси: пробувала практики просвітлення, Таро, роботу з внутрішньою дитиною та курси досягнення цілей. Для роботи з дітьми знадобився курс “Арт-терапія”. Я записалася та пройшла його у Олени Плужник у форматі онлайн групи. Мені був потрібен сертифікат арт-терапевта для атестації на роботі. Але диво. Знайшла відповідь на своє запитання там, де не шукала.

Як я вже говорила, що 10 років відвідувала курси, пов’язані з психологією та навчанням для фінансового зростання. Справа в тому, що як тільки я починала робити дії, пройшовши всілякі курси – стикалася з неймовірним жорстоким опором, і навіть не близьких, а свого тіла та обставин: долали хвороби, спазми, травми тощо. і т.п.

На курсі у Олени також потрібно було готуватися до занять, виконувати всілякі практики. Мене почало, м’яко кажучи, ковбасити від цього мега інтенсивно. Ще треба було встигати і на роботі, і вдома, і на курсах. Результати зненацька вразили. Я закрила безліч питань щодо здоров’я 30-річної давності, аж до того, що нарешті зважилася на операцію на горлі під час проходження курсу. Також закрила соціальні питання, які не могла вирішити з дитинства долаючи все той же опір, але вже новими способами про які говорила Олена на курсі.

Дані практики, інтенсивний Олени, допомогли мені подолати опір і нарешті розпочати діяти. На останньому занятті я усвідомила як я важлива сама для себе, а ще я себе прийняла такий як є і група мене прийняла такий як є з моїми наслідками та особливостями, що виникли після пережитої мною аварії, з моїми травмами. Це так сталося тому, що Олена вміє створити таку щиру та довірливу атмосферу у групі. Для мене довірче ставлення важливе на курсі. Дякую за мої інсайти. Особливо за останнє заняття із постановкою та реалізацією цілей. Адже головне почати. З Оленою та масою її лайфхаків у техніці Арт-терапія подолати непереборні бар’єри початку – можливо, а далі все йде як по маслу.

Якщо висловитись однією фразою: Лиха біда почала з Оленою Плужник. Дякую за курс.

Викладач:

Олена Плужник

Автор:

Світлана Петровська