Відгук


З 23 жовтня до 02 березня я навчалася на курсах Практичної Психології. Дуже задоволена. Хоча спочатку метою було навчання на курсах дитячої (вірніше підліткової) психології. Група ця не набралася, і мені порадили спочатку пройти практичну психологію.

Мені порадила “Ларус” знайома, яка вже на той момент займалася у цій школі. Тим більше, у зв’язку з тим, що я з іншого міста, мені зручна форма проведення он-лайн. Мета – відносини із сином (багато питань)-підлітком, що потопає в комп’ютері, а також з усіма підлітками нового покоління (я вчитель у школі).

Курси виявилися набагато цікавішими за очікуване. Вважаю, що вони необхідні всім, хто хоче змінити своє життя, зміцнитися, підняти самооцінку, і, звичайно ж, педагогам, які вигоряють до кінця робочого дня. Для мене новими були техніки з метафоричними картами, опрацювання ірраціональних установок. Дуже корисна психологія грошей для людей “старої” закладки.

Хочу відзначити високий професіоналізм психолога та викладача Вікторії Самусенко та окремо консультації психолога Юлії Букіної. Величезне спасибі Анні, яка вчасно відстежувала відправлення матеріалу. Було цікаво контактувати з людьми, які цікавляться психологією – що рухає вчинками людей. Дуже дякую всім, хто організував і брав участь у проведенні курсу.

Викладач:

Вікторія Самусенко

Автор:

Тетяна Вакар