Відгук


Пройшов курс з Арт-Терапії. Дякую викладачеві Інні Коротич за професіоналізм та розбір техніки на різні теми/проблеми клієнтів та шляхи їх вирішення.

Викладач:

Інна Коротич

Автор:

Турал

Ми використовуємо cookie-файли на нашому сайті. Продовжуючи використовувати цей сайт, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися
×

Замовити дзвінок


    Залишіть номер телефону, і ми зв'яжемося з вами