Відгук


Моя особиста історія розвитку розпочалася зі Школи психології «Ларус», де я завершила, наприкінці листопада 2018 року, онлайн курс у загальному форматі «Практична психологія» та отримала сертифікат. Я шукала для себе варіанти особистісного зростання, а також розвитку бізнесу. Я педагог і художник, і мені близькі такі сфери як психологія та малювання. Я зацікавилася арт-техніками і зрозуміла, що самостійного навчання буде мало. У такий спосіб вирішила знайти прийнятний для себе варіант онлайн навчання.

Вдалим варіантом для мене стала Школа психології Ларус. З початку оформлення навчання я зрозуміла, що весь навчальний процес добре організований, всі питання вирішувалися швидко і якісно. Мені це сподобалося, оскільки я сама людина організована та відповідальна. Навчання проводила Ірина Астаф’єва, чудова людина та класний фахівець. Навчання для мене цінне тим, що я отримала найнеобхідніші та найважливіші теоретичні знання, а також практичні навички.

Усі техніки детально вивчалися та практично опрацьовувалися кожним учасником групи. Ірина уважно стежила за процесом, від неї не вислизали наші помилки та промахи, все аналізувалося та знову опрацьовувалося. І це було найціннішим у навчанні, а ще те, що я змогла опрацювати свої власні внутрішні проблеми, про які не знала. Знання та навички, які я набула у процесі навчання, починаю використовувати у своїй діяльності, у заняттях з арт-терапії, поки що як волонтер із різними групами людей.

Цей курс я порекомендувала б людям, які хочуть краще розібратися в собі та оточуючих людях, які працюють чи планують працювати у сфері психології, студентам та випускникам вузів за спеціальністю психолог. Я висловлюю свою подяку всьому колективу Школи психології «Ларус», та окремо величезну подяку Ірині Астаф’євій. Вона не просто передавала свої знання, навички, напрацювання, але вкладала всю себе. Саме від неї я навчилася чути інших людей, терпіння, толерантності. Бажаю Школі психології «Ларус» та всьому колективу розвитку та процвітання!

Викладач:

Ірина Астаф’єва

Автор:

Валентина Матієнко