Відгук


Кілька тижнів тому завершила курс Дитяча психологія у форматі онлайн. Вирішила записатися на цей курс тому, що по-перше я мама чудової дитини і мене цікавило питання розуміння “внутрішнього світу” дітей та порозуміння з ними. А по-друге, я захоплююся психологією.

Я дуже задоволена програмою цього курсу. Хочу подякувати викладачеві цього курсу Юлії Букіній за те, що ділилася з нами своїм досвідом. Особливо цікавив підлітковий період і тепер я маю уявлення про те, як поводитися з дитиною в цей період. Єдине про що я шкодую те, що не пройшла ці курси раніше, тому що були моменти у вихованні, де я не розуміла як поводитися і що робити. Проте тепер я знаю, що наступні “вікові кризи” ми з дитиною подолаємо без стресу та шкоди для свого здоров’я.

Хочу порекомендувати цей курс для всіх матусь, які хочуть бачити своїх дітей щасливими. А також хочу висловити свою подяку адміністраторові Ганні за її уважність та чуйність. Велике дякую Школі Ларус за те, що ми маємо можливість отримувати нові знання, досвід, чудову атмосферу та нові знайомства!!!

Викладач:

Юлія Букіна

Автор:

Вікторія Чеховська