Відгук


До вибору курсів практичної психології я підійшла ґрунтовно та прискіпливо. Орієнтувалася на програму і, звичайно, на відгуки, саме це допомогло зупинити вибір на школі психології Larus. Мене цікавило стаціонарне навчання та денний час (є ще он-лайн курс, індивідуальне навчання та вечірній час), загалом є вибір, а це завжди незаперечний “+”. Кількісний склад групи (до 12 осіб, включаючи он-лайн студентів) та тривалість заняття дозволяє викладачеві приділити достатню увагу відповідям на всі запитання. Сама програма включає знайомство з усіма основними підходами в психотерапії, а інтервали між заняттями достатні для більш поглибленого самостійного вивчення (окрема подяка за додаткові матеріали до кожної лекції).

У результаті, відвідуючи заняття і не ігноруючи спосіб. матеріал цілком можна отримати необхідний первинний набір знань у сфері практичної психології та основних принципів психологічного консультування. Величезною для студентів перевагою є те, що викладачі – це практикуючі психологи з власним багажем знань та досвідом у різних напрямках психотерапії. Тут хочу висловити подяку Ганні Прокопенко за те, що вона охоче ділилася з нами своїми практичними знаннями, за ту атмосферу невимушеності та затишку, в якій проходили наші заняття, за те, що з перших днів ми, такі дорослі та різні, могли відкрито висловлювати свої страхи та сумніви, не боячись бути неправильно зрозумілими.

Вирішивши пройти навчання, я хотіла навчитися застосовувати на практиці техніки та методики гештальт-, НЛП та арт-терапії, а також хотілося отримати навичку роботи в групі, але отримала я набагато більше, практичні заняття з кататимно-імагінативної психотерапії з’явилися для мене приголомшливим відкриттям ( знову дякую Ані за її талант), а головне, я отримала впевненість у своїх силах і здібностях, що звичайно допоможе мені в моїй практиці психолога-консультанта. Тому курс “Практичної психології” в школі Larus можу рекомендувати тим, хто хоче зрозуміти себе та інших, хто зазнає складнощів у спілкуванні (робота в групі чудово компенсує цей момент і сприяє емоційному розкріпачення), а також тим, хто просто давно мріяв долучитися до такої манливої ​​та загадкової теми – психології.

Викладач:

Анна Прокопенко

Автор:

Христина Мартовицька