Відгуки
Краще, ніж ми, про нас скажуть тільки наші випускники
Весь час навчання пролетів на “одному подиху”. Пані Олена професіонал з великої літери.
Всій команді LARUS дуже дякую за той час, коли ми були разом.
Викладач:
Олена НежинськаДуже дякую за цей тренінг.
Вікторія змогла створити дуже теплу атмосферу між учасниками курсу. На всі запитання давала розгорнуту відповідь завжди. Дуже багато корисної інформації на курсі, без води. За ці два дні ми стали як одна велика родина. На курсі багато практичних завдань, які я забираю в свою скарбничку. Дуже щаслива, що потрапила на цей курс. Дякую.
Викладач:
Вікторія ПодадименкоВітаю! Велика вдячність Вікторії за проведений тренінг «Звʼязки дитинства». Професійно, структуровано, з прикладами своєї практики і власними. Неймовірна емпатія від тренера до чуттєвих учасників під час виконання технік, проходження досвіду пізнання батьківських установок. В групі панувала добра атмосфера. Мені було дуже тепло, комфортно та цікаво. Дякую! Техніки забираю в свою скарбничку психолога.
Викладач:
Вікторія ПодадименкоДосі перебуваю під враженням від цього тренінгу, Вікторія просто чарівниця, так делікатно, з легкістю говорити про такі складні теми зможе не кожен! Так само, Вікторія створює просто неймовірне Поле довіри і прийняття, і за 2 дні я усвідомила стільки особистого матеріалу, скільки я б в особистій терапії ще б довго усвідомлювала! Вийшла з повною впевненістю, що я допрацюю свою історію з татом! От чесно, знала, що буде якісно, але що на стільки глибоко я і не очікувала!! І дівчатка підібралися теж чудові, всі розкрилися і довірилися, стільки особистих історій і ти розумієш, що ти не один на один зі своїм болем!! Особисто для мене терапія в групах особливого ефективна! Думаю, що цей семінар безсумнівно стане заслуженим хітом в нашій улюбленій школі!
Викладач:
Вікторія ПодадименкоХочу висловити щиру подяку Ірині Островерх, за цінні та глибокі знання, які я отримала на курсі психології залежності. Кожен урок був не просто теорією, а справжньою подорожжю до розуміння людської природи, мотивів та болю, з яким стикаються люди.
Ірина — людина, яка відчуває, надихає, створює безпечні умови у групі, де не страшно відкритись, ділитися та взаємодіяти.
Її підхід виявився для мене не лише навчанням, а й терапією. Вона делікатно і мудро спрямовувала нас, ділилася досвідом не тільки з книг, а й з практики (у тому числі це були живі кейси з можливістю поспілкуватися з залежними, що одужують, що було дуже цінно!)
Тепер я відчуваю себе не тільки більш впевненою у своїх знаннях, але й більш чутливою до тих, хто потребує допомоги. Велике спасибі за вашу працю, за щирість і за ту атмосферу взаємної довіри, яку ви створювали.
Ці курси змінили моє сприйняття не лише професії, а й життя загалом. Впевнена, що ваші уроки ще довго звучатимуть луною у моїй роботі та душі.
Викладач:
Ірина ОстроверхВисловлюю величезну подяку школі Larus та особливо викладачеві Ірині Островерх за глибокі теоретичні, практичні знання. За організацію, доступність викладеного матеріалу, відкритість та підтримку. Це був найкращий курс, який я відвідувала. Бажаю процвітання та успіхів.
Викладач:
Ірина ОстроверхДуже задоволена курсом. Закінчила навчання новою людиною. Матеріали і формат навчання були невимірно корисні. Усім рекомендую
Викладач:
Анна ПрокопенкоДуже дякую школі Ларус і особисто Олені Плужник за такий сильний і цікавий курс з Практичної психології. Це були чудові чотири місяці навчання. Ми, студенти всі були „закохані” в Олену, як людину і спеціаліста! Мені здається, що ми не тільки отримали багато нових знань, але і самі стали краще: вирісли духовно і психологічно, стали впевненішими і сміливішими. Завдяки цьому досвіду і новим знанням будемо намагатися допомогти іншим. Дякую ❤️
Викладач:
Олена ПлужникХочу залишити свої слова вдячності школі за змогу навчатись, розвиватись зараз в цей «непростий» час. Окремо Інні за її енергетику і професійні якості. Маю бажання повернутись на інші курси.
Викладач:
Інна ФроловаКожна лекція була як ретельно продуманий епізод: цікава, насичена, з ідеально підібраною подачею. Я дізналася багато нового. Інформація була доступною, зрозумілою, і при цьому глибокою. Здавалося, що це не просто курс, а справжня подорож всередину себе – туди, де, виявляється, є стільки питань, про які ти навіть не здогадувалася.
Атмосфера на курсі заслуговує на окрему увагу. Все було максимально тактовно, комфортно, і при цьому – без краплі напруги. Можна було говорити про найскладніші теми і при цьому не відчувати себе ніяково. Інна, викладач, – це захоплення ❤️
Вона справжній професіонал, і при цьому спілкування з нею нагадувало розмову з близькою подругою, яка не засудить, а допоможе розібратися. У неї є особливий дар пояснювати складні речі простою мовою, і це просто безцінно.
Після курсу я відчуваю себе більш впевненою, освіченою і – не побоюся цього слова – вільною.
Викладач:
Інна ФроловаКоли я задаю собі питання Як я відчуваю себе після курсу, то відчуваю наповненість, тепло і вдячність!
Всі викладачі в Ларусі професіонали своєї справи, але Вікторія просто Божественна, її терапевтичне поле цілющим єлеєм лягло на мою поранену Душу. Це просто шикарний бонус до тих знань, які я отримала, і тепер у мене є ціла папка практичних знань з курсу!
Вважаю, що Вікторія виконала величезну роботу, давши нам чітку, впорядковану витяжку інформації з тієї гори можливих матеріалів по заданих темах! Хоч це і не на нашу студентську користь, але я вважаю, що курс може коштувати і дорожче! А ще я стала себе почувати більш впевненіше, як консультант, з цими знаннями, і навіть з’явилося бажання попрактикувати в “гарячій лінії психологічний підтримки”.
Також мені сподобалося працювати з іншими студентами в парах, кожен раз я отримувала потрібні інсайти, та й взагалі, кожен урок був глибоким, наповненим, розгорталися дуже цікаві дискусії, де студенти і Вікторія озвучували багато важливих нюансів, зі свого досвіду і практики, які можна застосовувати!
Спасибі школі за такий якісний продукт, а Вікторія взагалі для мене стала зразком для професійного зростання і тих людських якостей, якими вона володіє! Вікторія Самусенко-це як знак якості на будь-якому курсі, значить, можна йти і не сумніватися!
Викладач:
Вікторія СамусенкоРекомендую курс і викладача з арт-терапії.
Організація на вищому рівні. Професійний викладач, який наділений якостями відповідальності, освіченості в матеріалі, різними видами практичних робіт, уважний до учнів, кожному була дана можливість висловлюватися і опрацьовувати свої знання, вміння тримати увагу аудиторії цікавим матеріалом і подачею інформації.
Приємний бонус – за пропуск заняття з об’єктивних причин, завжди дається можливість відпрацювати і отримати залік.
Мені сподобалося навчатися настільки, що я взяла ще один курс навчання.
Викладач:
Інна КоротичПроходила курс ще навесні, але папка з матеріалами завжди під рукою! Навіть зараз згадую про наш курс і тепло розливається по тілу!! Група підібралася просто дивовижна, навіть зараз ми, як команда, підтримуємо один одного та періодично виходимо на зв’язок!
Світлана викладалася на повну і взагалі нікого не залишила без уваги!! Крім практичних знань було дуже багато практики, під час однієї з практик по ЕО терапії у мене піднялося багато особистого матеріалу, і я просто “вийшла з чату”, і Світлана додатково стабілізувала мене і вивела на результат. До речі, з того часу я знайшла терапевта по ЕОТ і пішла в індивідуальну терапію саме в цьому напрямку, так як, особисто для мене цей метод максимально ефективний виявився!
Ще у Світлани просто дар “складні теми” робити зрозумілими і доступними! Якщо важко зрозуміти матеріал, то це до Світлани, вона з вас зробить вундеркінда, бо вона педагог від Бога! А головне, що саме знаходження в Зумі по 2, 5 години, де всі мають намір на терапію просто створює неймовірне терапевтичне живе поле, там точно кожен знайде своє!!
Всім удачі і я точно знаю, що особисто я з Ларус вже на довго! Просто дивовижний, професійний, потрібний і корисний проект!! Всім творцям величезне спасибі!!
Викладач:
Світлана ПравдінаДякую школі і Вікторії за 2 чудових дня, які допомогли мені розібратися багато в чому, поставити багато речей по місцях і глибше зрозуміти себе і своїх батьків. Рекомендую!
Викладач:
Вікторія ПодадименкоЯ хотіла б поділитися своїм щасливим та наповненим відчуттям після проходження курсу “Психологія стосунків у парі” з Оленою Плужник. Це був не просто цікавий досвід, це була прекрасна подорож з людьми, з якими хочеться розкриватися та довіряти. Олена – людина з великим серцем та неймовірною енергетиками. Її знання, як ті скарби. На протязі всього курсу було так затишно і тепло, неначе в родині. Я вдячна за це відчуття всім і кожному, хто брав участь. Знання залишаться зі мною назавжди, а надцікаві технікі будуть потужним інструментом роботи з моїми клієнтами. Я люблю вашу школу, працюю на телефоні довіри зараз та відчуваю щиру радість від можливості допомогати людям.
Викладач:
Олена ПлужникПривіт, дякую за курс Олени Плужник. Завдяки її знанням, старанням і мотивації поділитися інформацією я відчуваю, що відбулося особисте зростання. Заняття, незважаючи на тривалість однієї сесії (2,5 години), проходять легко, як то кажуть, на одному диханні. Її цікаво слухати, видно, що у неї багато досвіду в сфері психології, і вона не обділяє увагою жодного з учнів. Це мені сподобалося найбільше. Є час на початку кожної сесії задати питання і отримати докладну відповідь, якщо щось незрозуміло, наприклад, по попередніх сесіях або в цілому є питання.
Перед кожною сесією відкривають доступ до додаткових матеріалів, щоб мати уявлення про те, що буде на наступній сесії. Також Олена рекомендує велику кількість літератури для саморозвитку, з якою можна ознайомитися після сесії. Одним словом, протягом усіх 20 сесій було дуже багато матеріалу який раз у раз що хочеться записувати і перечитати на дозвіллі.
Я рекомендую курс “Психологія відносин в парі”, якщо вас цікавлять взаємини між чоловіками та жінками, як в сексуальному плані, так і в спілкуванні та вирішенні конфліктних ситуацій, переосмислити свої принципи і цінності. Перш за все курс дозволяє розібратися в собі, проаналізувати, щоб не нашкодити другій половинці в стосунках, виправити свою поведінку в кращу сторону, а працювати завжди є над чим . Також в курсі майже на кожній сесії є практики. Деякі з них можна робити в парі, що також підійде для тих, хто буде починати курс, перебуваючи у стосунках. Всі записи знаходяться в хмарі, і їх можна переглянути в будь-який час, що дає можливість повернутися до цих знань ще раз для повторення. Найцікавіше – це бути в прямому ефірі і отримувати знання тут і зараз, та й по ходу задавати питання. Мені здається, це найкращий варіант навчання.
Викладач:
Олена ПлужникЯ проходила курс практичної психології у Наталії. Дуже комфортний, лояльний і класний викладач/наставник. Все доступно говорила, пояснювала. Ларус, будь ласка, дайте Наталії премію – вона крута.
Викладач:
Наталія ПивовароваКурс дійсно був чудовим, і я отримала багато корисних знань. Однак, на жаль, були моменти, які залишили неприємне враження. Ми змінили розклад з об’єктивних причин, що було зрозуміло і прийнято. Однак, коли викладач в черговий раз змінив свій розклад, нам було повідомлено, що ми повертаємося до вихідного графіку, незважаючи на те, що ми вже підлаштували свій розклад під новий. На жаль, це було піднесено в дусі «це ваші проблеми», що здалося мені вкрай некоректним і неприємним.
Викладач:
Ірина УсенкоПроходила курс Практична психологія з Анною Прокопенко. Вибрала цю школу по відгукам моєї знайомої, яка також закінчила цей курс. Для мене було важливо щоб курс був не тільки теоретичний, а ще й практичний, тому саме ця школа мені сподобалась через те, що тут включені ці два компоненти.
Дякую Ірині, яка консультувала щодо курсу та відповідала на всі питання з особливою уважністю та зацікавленністю.
Дуже сподобалась робота Анни, ведучої нашого курсу, її було цікаво слухати. Робили багато практичних завдань, практик, кожне заняття було наповнено корисною інформацією. Все підкріплювали техніками, які відпрацьовували на собі. Можу сказати, що Анна створила дійсно безпечне поле для кожного участника цієї групи, і я змогла безпечно проявлятись на заняттях та завжди відчувала підтримку. Курс наповненний багатьма темами, мені сподобалось, що також цей матеріал залишається зі мною назавжди, та в матеріалах є рекомендована література, і в будь-який час я можу звернутись та скачати те, що мені дійсно цікаво.
Щиро рекомендую цю школу та психолога. Дякую за таку класну атмосферу.
Викладач:
Анна ПрокопенкоЧудовий курс, я тільки відкрила для себе психологію, тому дуже рада що вивченння цієї сфери почалося з хорошого колективу і досвідченого, професійного вчителя ❤️
Викладач:
Анна Прокопенко