Відгуки
Краще, ніж ми, про нас скажуть тільки наші випускники
Хочу подякувати школі Ларус та викладачу Анні Прокопенко за неймовірні чотири місяці!!! Я отримала нові знання та досвід. Познайомилася з чудовими людьми. Зробила переоцінку цінностей. Тепер я можу набагато більше, ніж на початку. Успіху вам, наснаги, вдячних учнів і всього найкращого!!!
З величезною повагою, Наталія
Викладач:
Анна ПрокопенкоВеличезне спасибі за набутий досвід і за Ваш професіоналізм!
Викладач:
Олена ПавленкоХочу подякувати викладачу Інні за цікаві уроки, за корисні матеріали, велику кількість практичної роботи і дуже людяне ставлення. Інна небайдужий і відповідальний викладач, вона готова у будь-який час підтримувати зв’язок і відповідати на питання групи, враховуючи потреби кожного. При цьому вона вміє пов’язати матеріал з іншими темами психології, так що курс стає більш повним і розширеним.
Під час навчання було цікаво і комфортно. Тож даний курс раджу кожному, хто цікавиться психологією.
Викладач:
Інна ФроловаЯ в захваті від курсу і вважаю, що його повинні проходити діти в школі.
Олена точно на своєму місці – вона дуже приємна, тактовна, викладач з величезним досвідом і знаннями .
Незважаючи на те, що три години занять пролітали дуже швидко, вона нікого і ніколи не залишила без уваги, все встигали висловитися і отримати відповідь на своє питання.
До речі про питання: я на цьому курсі закрила всі свої питання, які залишалися відкритими довгий період мого життя.
Ще після цього курсу ви точно зрозумієте, в який напрямок психології ви хочете йти розвиватися далі.
А якщо хочете розвиватися самостійно, то Олена дає стільки літератури по кожній темі , що було б бажання і час…
Я тепер всім рекомендую цей курс, мені здається, що якщо ви вирішили щось зрозуміти про своє життя, то потрібно почати саме з нього.
Викладач:
Олена ПавленкоЯ пройшла 2 курси тренінгу-практикуму з дитячої психології та підліткової психології. Дякую викладачеві Юлії Букіній за тренінг та дуже багато корисних інструментів для роботи та взаємодії!
Прекрасний викладач і курс! Рекомендую ☺️
Викладач:
Юлія БукінаДякую за курс, дуже сподобалося. Багато корисної, цікавої інформації.
Викладач:
Вікторія СамусенкоКурс Практична психологія став для мене добрим поштовхом продовжувати навчання у сфері психології. Багато інформації, практики у різних напрямках, дослідження себе та розуміння як працює психіка людини. Окремо хочу подякувати нашому викладачу Вікторії Самусенко — людині з великим досвідом та сильними знаннями в психології. Вікторія для мене є не тільки викладачем курсу, а й наставником, і коучим, оскільки її навички, енергетика, оптимізм наповнювали наші зустрічі ресурсом та мотивацією. Я залишилася дуже задоволена, і хочеться ще продовжувати навчання у школі Larus!
Викладач:
Вікторія СамусенкоХочу подякувати за навчання ….. Багато цікавої, корисної інформації. Я залишилася задоволена навчанням…….Дякую!!!!
Викладач:
Вікторія СамусенкоДякую школі Ларус за курс Сексологія . Пані Інна викладала цікаво, натхненно, професійно. Вдячна Вам, “Леді досконалість” за професіоналізм і тепло, які Ви проявляли на протязі всього курсу. Обов’язково більш детально передивлюся всі матеріали, та буду приміняти в своїй роботі. Дякую за приємні емоції, які в мене залишаються і після закінчення навчання.
Викладач:
Інна ФроловаДякую за 6 місяців теорії і практики в ЕОТ. Я йшла на курс, приблизно розуміючи переваги цього методу, але не могла уявити, наскільки глибинно, точно і лагідно ЕОТ працює з психікою людини, які можливості швидкого зцілення і перезборки дає.
В якомусь сенсі, ЕОТ- це візуалізація всієї психології: одна сесія може висвітити психічні процеси, для опису яких знадобляться декілька книжок.
Дякую Таїсії за ґрунтовні знання і навчання практиці, за відповіді на питання щодо наших кейсів і емоційну підтримку нашого становлення в методі.
Викладач:
Таїсія ОробецьХочу поділитися своїм відгуком про пройдений курс-практикум “Дитячий психолог”. Курс досить змістовний, у ньому справді безліч корисної інформації, технік та методик, які безперечно працюють. Завжди було цікаво, як психологи за дитячими малюнками здатні дізнатися ту чи іншу проблему, яка ховається в особистості дитини, і мені завжди хотілося цьому навчитися, тому всі мої уявлення про курс повністю виправдалися і навіть перевершили деякі очікування, а елементи арт-терапії та МАК-карти зробили цей курс ще більш пізнавальним. Викладач позитивний, пояснює теми простим та доступним способом, а також дає якісний зворотний зв’язок. Це мій перший курс психології, і я залишилася ним дуже задоволена. Дякую!
Викладач:
Юлія БукінаДобридень!
Хочу поділитись своїми враженнями про курс “Дитяча психологія”. Чудові лекції, чудовий викладач Юлія Букіна! Лекції проходять на одному диханні, багато практики та практичних порад. Юлія, дякую за цінні матеріали, за досвід.Я очікувала отримати нові інструменти для роботи та курс виправдав мої очікування!!!
Дякуємо менеджеру Наталі! Наталя завжди на зв’язку, мені здавалося, що 24 години відповідає на всі питання.
Дякуємо школі Ларус, за чудово організовану роботу та чудових фахівців, які працюють у вас. Чесно, я в захваті!
Наразі взяла новий курс-практикум “Дитячий психолог”, у того ж викладача Юлії Букіної. Курс, який дає інструменти для роботи та впевненість у собі! Велике спасибі!!!
Викладач:
Юлія БукінаХочу від щирого серця подякувати «Школі Ларус» і особливо Олені Плужник за цінний курс з Практичної психології.
Це був надзвичайний досвід, я дізналася багато нового.
З нетерпінням чекала на кожен урок.
З якою увагою та турботою Олена ставилися до кожного учня. Дякую Вам, що так відкрито ділилися своїм досвідом та знаннями. Атмосфера під час курсу була дуже комфортною.
Завдяки Вам, я ще більше переконалася, що психологія – це неймовірний та цікавий світ. Можу на 100% сказати, що цей курс змінив мене, змінив моє ставлення до оточуючих та мене самої. Отримані знання допомогли мені стати спокійнішою, відкритою до нового. Я бачу ці зміни в собі, і це дуже важливо для мене.
Я дуже рада, що мій старт розпочався з вами! Мені було дуже приємно бути частиною такої крутої команди.
Бажаю кожному успіхів та процвітання у власній справі.
Викладач:
Олена ПлужникДякую за навчання! Чудовий, добрий, кваліфікований викладач! Дякую!
Викладач:
Олена ПлужникДрузі, закінчила чудовий і корисний курс з практичної психології у Олени Плужник. Здобула багато корисних знань. Курс дуже грамотно та збалансовано побудований за принципом теорія-практика. Викладач кваліфікований, інформація подається грамотно та доступно для розуміння.
Всім раджу.
Олена Плужник чудовий викладач, з великим багажем знань та практик.
Викладач:
Олена ПлужникДоброго дня хочу поділитися приємними враженнями після курсу. Я прийшла на курс отримати додаткові знання з Арт-терапії, зрештою отримала більше. Кожна лекція – це дуже багато практики, яку відпрацьовуєш на собі і відчуваєш. Додаткових матеріалів вистачить на довгий час.
У кожній лекції відчувається легкість, моментами я забувала що це навчання, так легко все йшло, що курс пролетів як два дні.
Дякую Інні Коротич, ви прекрасний викладач! Всі знання отримані на даному курсі дуже корисні і будуть обов’язково мною використані.
Рекомендую цей курс усім, кому цікаво, що таке Арт-терапія.
Викладач:
Інна КоротичЧудовий об’ємний курс, як завжди в Ларусі – багато практики і найкращі викладачі. Я очікувала отримати нові інструменти для роботи, отримала набагато більше. Почала працювати, використовувати вивчені і опрацьовані на собі техніки, відразу, на своїх клієнтах. Так, так, як тільки я запрацювала над собою, в мене з’явилися перші клієнти.:)
Окрема подяка нашому викладачі – Інні Коротич. Вона не тільки нам підготувала об’єм знань, що вистачить не на один рік, а і створила теплу, приємну атмосферу самопізнання.
Арт-терапія надає крила, приходьте всі, кому вони потрібні.:)
Викладач:
Інна КоротичНеймовірно цікавий та практичний курс. Викладач профі, багато матеріалу. Організація на найвищому рівні: все швидко і чітко. Дуже задоволена, дякую!!!
Викладач:
Ірина УсенкоДякую Ірині за найкращий та цікавий курс! Психоаналіз став моєю любов’ю завдяки вам! Рекомендую всім! ♥️
Викладач:
Ірина Астаф’єваВітаю!
Ознайомилася зі школою Larus на цьому тренінгу. Дуже сподобалася тепла та підтримуюча атмосфера, яку створила викладач Ганна Прокопенко.
Відчула у Вас великий талант психолога, людину який:
1) може пояснити складні речі простою зрозумілою мовою, а це вже нечасто зустрінеш,
2) відчувати групу, дуже співчутливо та з повагою вислухати учасників та дати прекрасну відповідь, практичну пораду,
3) професіонал, який знає свою справу.
Тренінг хороший, мені сподобалося подача матеріалу, хотіла б ще прийти здобути знання на великих курсах навчання в Larus.
Всього найкращого! До зустрічі )
Дякую
Викладач:
Анна Прокопенко