КУРСИ


Якщо ви хочете глибоко поринути у вивчення психології, але не знаєте, з чого почати, рекомендуємо зупинити свій вибір на об’ємних курсах.

  • Насичені сучасні програми
  • Найкраще співвідношення теорії та практики
  • Зручний формат проходження – онлайн чи очно
  • Є розстрочка, а також знижки до 20% при оплаті одним платежем
  • Додаткова “Знижка Учня” -10% на будь-який курс
  • Відео-записи кожного заняття та методичні матеріали, які залишаються вам назавжди
  • Брендовані блокноти для конспектів

Після проходження кожного з наших курсів ви матимете набір ефективних методик, отримаєте цінний практичний досвід опрацювання як особистих запитів, так і запитів клієнтів. Крім того, пізніше ви зможете вибрати вузькоспрямовані курси – для подальшого занурення в сфери психології, що цікавлять, або для відточування навички консультування в тому чи іншому напрямку.

ПЕРЕВАГИ КУРСІВ В LARUS

Багатий практичний досвід наших викладачів. Усі викладачі – практикуючі психологи-експерти, найкращі у своїх галузях.
Максимум практики у кожному курсі. Наші курси відрізняються від нудних лекцій. Це живе спілкування, приклади, вправи та безліч реальних інструментів, які допомагають як у звичайному житті, так і в роботі психолога.
Унікальні авторські методики. Всі програми наших курсів ґрунтуються на досвіді наших експертів і дають максимум користі студентам для кращої практики консультування та підвищення якості власного життя.
Сучасні формати навчання. Усі курси можна проходити як очно, так і онлайн із будь-якої точки світу. Доступні індивідуальний та груповий формати, а також мейлінг (самостійне вивчення матеріалів, що надаються в електронній формі + завдання та перевірка викладача).

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ

Навчання відбувається у міні-групах до 15 осіб. Це змішані групи – частина студентів підключається онлайн, частина – відвідують заняття у комфортних аудиторіях харківського та київського офісів. Якщо ви хочете навчатися очно, але в якийсь день не маєте можливості прийти, ви завжди можете підключитися до групи онлайн. Онлайн-заняття проходять у Zoom. Кожен студент – це повноцінний учасник групи. Ви слухаєте теоретичну частину, задаєте уточнюючі питання, опрацьовуєте особисті запити під контролем психолога, практикуєтеся в техніках та методиках курсу. На кожному занятті до 80% практики.

СЕРТИФІКАТ

Після закінчення будь-якого курсу ви отримуєте сертифікат про його проходження українською та/або російською та/або англійською мовами (за умови відвідування понад 80% занять та після успішного складання іспиту).

Сертифікат Школи психології LARUS надає право вести особисту практику психологічного консультування.

АКТУАЛЬНІ КУРСИ

Дати проведення курсів з психології дивіться у розділі РОЗКЛАД.

Ціни вказані у розділі ВАРТІСТЬ / ФОРМАТ

Будь-які питання ви можете поставити, зателефонувавши нам по телефону +38 097 933 933 2 або написавши на пошту psycho.courses@gmail.com

До зустрічі на заняттях!